Masaż VIP Exclusive

Masaż VIP Exclusive jest połączeniem, aż 3 najbardziej odprężających masaży: masażu relaksacyjnego całego ciała z masażem gorącymi kamieniami oraz masażu pleców gorącą czekoladą.

Dzięki temu połączeniu możesz przekonać się o niesamowicie relaksującym działaniu trzech rodzajów masaży jednocześnie. Korzystając z jednego masażu zyskujesz więc potrójnie.

Masaż VIP, to najbardziej ekskluzywny masaż z oferty, dla osób najbardziej wymagających, szukających prawdziwego i mocnego relaksu. Likwiduje skutki stresu, odpręża ciało, rozluźnia spięte mięśnie, przywraca spokój i harmonię organizmu.

Zmniejsza napięcie mięśniowo – nerwowe i psychiczne spowodowane stresem, ciężką pracą, życiem w ciągłym biegu i napięciu. Poprawia krążenie i ciśnienie krwi, a także przywraca prawidłowy rytm serca. Dzięki użyciu gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury daje on efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia. Masaż VIP przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu. Działa on bardzo kojąco na zmysły, reguluje strefę emocjonalną, poprawia pracę narządów wewnętrznych, pobudza mikrokrążenie krwi, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności.

Ten masaż to również niesamowite działanie składników mineralnych zawartych w rozgrzanej czekoladzie, używanej do masażu pleców. Czekolada ma świetne działanie na skórę. Nie tylko ją nawilża, odżywia, ale również nadaje jej rozjaśnienia i blasku. Działa również wygładzająco na stan naszej skóry.

Ziarna kakaowca zawarte w czekoladzie mają wiele cennych wartości m.in witaminy A, z grupy B, E, F, PP, żelazo, magnez oraz cynk, a także węglowodany, flawonoidy, polifenole i znaczne ilości kofeiny i teobrominy, czyli substancji o doskonałych właściwościach pielęgnacyjnych.

Masaż ten jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób żyjących w stresie, zdenerwowaniu i ciągłym pośpiechu, szukających głębokiego i niezapomnianego relaksu.

Korzyści masażu VIP Exclusive:

   • przywraca prawidłowe napięcie mięśniowe
   • likwiduje skutki stresu
   • odpręża ciało i umysł
   • wprowadza organizm w stan relaksu
   • czekolada używana w czasie masażu natłuszcza, silnie nawilża, wygładza i odżywia skórę
   • ziarna kakaowca zawarte w czekoladzie zawierają flawonoidy, które spowalniają proces starzenia. Ponadto, obfitują one w dobroczynne składniki mineralne
   • wydziela mocny i piękny aromatyczny zapach czekolady, który utrzymuje się na skórze jeszcze przez cały dzień
   • kakaowiec pobudza produkcję endorfin, czyli tzw. hormonów szczęścia, dzięki czemu nasz humor po masażu będzie jeszcze lepszy

Opinie klientów:

Wybierając masaż u pana Piotra kierowałam się opiniami, które były bardzo pozytywne. I nie zawiodłam się. Masaż VIP w wykonaniu pana Piotra to niesamowita przyjemność, odprężenie i relaks.Jednocześnie profesjonalność, takt i duża kultura osobista pana Piotra.  Polecam ze wszystkich sił.

Agata Rudzińska-Zigouras, agata.rudzinska2111@gmail.com

Masaż Vip Exclusive – TO AŻ 3 MASAŻE W JEDNYM!:

Masaż VIP Exclusive – cennik

Masaż VIP Exclusive

200
 • czas: 60 minut
 • część ciała: całe ciało
 • 3 masaże: 510 zł

 • Chcesz zamówić voucher na masaż jako prezent?