Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Bazalt to ciemna zastygła lawa wulkaniczna, która bardzo dobrze utrzymuje ciepło, ale też łatwo oddaje je ciału. Różnej wielkości kamienie przystosowane są do masażu odpowiednich części ciała. Kamienie bazaltowe podgrzewane są w specjalnie do tego przeznaczonych podgrzewaczach, a następnie używane odpowiednio podczas masażu.

Daje to efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia. Redukuje stres, zmęczenie, zmniejsza napięcia mięśniowe, korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu. Działa on bardzo kojąco na zmysły, reguluje strefę emocjonalną, poprawia pracę narządów wewnętrznych, pobudza mikrokrążenie krwi, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności.

Mój masaż gorącymi kamieniami to – jak mówi sama nazwa – przede wszystkim bardzo przyjemny MASAŻ kamieniami, a nie tylko układanie ich na ciele, co jest znacznie mniej przyjemne, a co niestety często można spotkać w innych salonach.

Oprócz masażu samymi kamieniami, zabieg ten łączy też w sobie elementy ręcznego masażu relaksacyjnego. Każdą część ciała przed właściwym masażem kamieniami przygotowuję i rozgrzewam krótkim masażem relaksacyjnym. Zmniejsza to różnicę temperatur pomiędzy ciałem, a kamieniami, co niweluje zbyt mocne odczucie ciepła. Do tego, takie połączenie sprawia, że masaż jest znacznie przyjemniejszy i o wiele ciekawszy w odbiorze.

Masaż gorącymi kamieniami wykonuję na najnowszym sprzęcie firmy Habys – lidera rynku krajowego w produkcji sprzętu do masażu i rehabilitacji.

Mój podgrzewacz do kamieni posiada elektroniczny programator temperatury, co pozwala zawsze dobrać odpowiednią i stałą temperaturę, z dokładnoœcią do 1 stopnia Celsjusza, bez ryzyka poparzenia (niektóre podgrzewacze mają ręcznie ustawianą temperaturę pokrętłem tzw. „na oko”, bez informacji, jaka jest rzeczywista temperatura kamieni).

Korzyści masażu gorącymi kamieniami:

   • poprzez działanie ciepła kamieni szybciej rozluźnia ciało
   • obniża napięcie mięśniowe
   • poprawia ukrwienie poprzez efekt rozgrzewający
   • łagodzi skutki stresu
   • przyspiesza usuwanie z organizmu toksyn i zbędnych produktów przemiany materii
   • relaksuje i odpręża

Opinie klientów

Opinia do masażu na prezent (urodziny):

„Przeżyłam godzinę wspaniałych doznań”

Dnia 12-10-2012 zrealizowałam swoje zaproszenie na masaż gorącymi kamieniami 🙂 zaproszenie to prezent od mojej Przyjaciółki na kolejne 18 ste urodziny..
Było wspaniale 🙂 Pan Piotr wyposażony jest w dłonie, które winien ubezpieczyć 🙂 to skarby.
Przeżyłam godzinę wspaniałych doznań i gorąco polecam… do tego śmiało mogę powiedzieć, że Pan Piotr jeszcze do tego jest mega sympatyczny i ma czarujący głos. Wspaniale spędziłam czas, odprężyłam się, zapomniałam o wszystkim co zwykłe…
dziękuję Mojej Przyjaciółce , Panie Piotrze jeszcze się pojawię 🙂
Katarzyna

Masaż gorącymi kamieniami

190
 • czas: 60 minut
 • część ciała: całe ciało