- OPINIA KLIENTA -

Profesjonalny masażysta godny polecenia!

Cierpiałam na bóle kręgosłupa i pleców, które minęły po zabiegach Pana Piotra. Już po drugim masażu poczułam ulgę i po każdym następnym czułam się lepiej. Wykorzystałam serię 10 półgodzinnych masaży i nie czuję moich dawnych dolegliwości. Pan Piotr to doskonały fachowiec - sumienny, punktualny, a przy tym miły i sympatyczny.
Polecam - naprawdę warto!

Anna, emerytka,

- OPINIA KLIENTA -

Do dziś znajomi nie wierzą, że po 7 dniach byłem już na nogach!

Nigdy wcześniej nie miałem problemów z kręgosłupem, do czasu kiedy nawet zwykłe wstanie z krzesła było dla mnie wielką męczarnią. Okazało się, że to rwa kulszowa. Doskonale pamiętam ten okropny ból, który temu towarzyszył. Nie mogłem się wyprostować, ulgę przyniosło leżenie na plecach, ale i tak na krótką metę. Szukałem jakiegoś skutecznego rozwiązania w internecie i trafiłem przypadkiem na stronę gabinetmasazu.wroclaw.pl, nie mając nic do stracenia umówiłem się na wizytę. Z dnia na dzień było coraz lepiej do dziś znajomi nie wierzą, że po 7 dniach byłem już na nogach, a z kolejnym dniem ból ustępował aż do całkowitego wyleczenia. Praktycznie już nie pamiętam, że miałem taki problem z kręgosłupem. Na obecną chwilę nic mnie nie boli, czasami tylko jak ćwiczę to lekko mnie rwie ból po prawym pośladku, ale tak naprawdę jest on nawet przyjemny w porównaniu do tego z których musiałem się zmagać na początku. Pana pomoc jest tutaj nieoceniona, bez niej nie byłoby tak zadowalającego efektu końcowego.
Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

Grzegorz Bandurski,

- OPINIA KLIENTA -

Teraz mogę bez bólu siedzieć na krześle...

Z usług pana Piotra jestem bardzo zadowolona. Cykl dziesięciu masaży pomógł moim plecom i mojemu samopoczuciu. Teraz czuję się bardziej rozluźniona i mogę bez bólu siedzieć na krześle, ponieważ jestem księgową i większość pracy wykonuję siedząc, więc jest to dla mnie ważne. Masaże sprawiały mi ogromną przyjemność. Sądzę, że jeszcze nie raz skorzystam z usług oferowanych przez pana Piotra. Myślę, że najlepszy efekt można uzyskać jeśli zastosuje się cały cykl masaży, ponieważ lepiej zaczęłam się czuć dopiero po trzecim masażu i każdy następny sprawiał mi coraz większą przyjemność. Jakość wykonywanych masaży oceniam bardzo dobrze. Dziękuję za porady i miłą obsługę. Wielką zaletą wykonywanych masaży jest jeszcze to, że można je wykonywać we własnym domu i o dogodnej porze.

Jolanta Rastawicka, księgowa,

- OPINIA KLIENTA -

Byłem zbywany przez lekarzy...

Od dawna miałem problemy z odcinkiem lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa i byłem zbywany przez lekarzy, więc dolegliwości co jakiś czas powracały. Na szczęście w końcu znalazłem stronę www.gabinetmasazu.wroclaw.pl i po dwóch dniach od zgłoszenia pojawił się u mnie Pan Piotr i najpierw dokładnie wypytał o szczegóły mojego przypadku, a następnie zastosował odpowiedni masaż. Odpowiedni, bo już po pierwszym masażu ból krzyża ustąpił na 3 godziny. Z każdym następnym dniem było coraz lepiej. Na zakończenie dostałem indywidualny zestaw ćwiczeń, a to wszystko w atrakcyjnej, w porównaniu do konkurencji, cenie. Szczerze polecam.

Michał Kuliberda,