Opinia do drenażu limfatycznego:

"Pomiary składu ciała przed i po zabiegach wykazały ubytek ok. 1 kg wody"

Z pełną świadomością mogę polecić zabiegi drenażu limfatycznego u Pana Piotra.
W trakcie serii 10 zabiegów widoczne efekty pojawiły się już po 3 wizycie. Pomiary składu ciała przed i po zabiegach wykazały ubytek ok. 1 kg wody.

Ponadto wykonywane zabiegi widocznie poprawiły wygląd skóry oraz przyspieszyły skuteczność diety i ćwiczeń fizycznych.
Podkreślić należy miłą, dyskretną atmosferę w trakcie zabiegów. Polecam.

Paulina DudekOpinia do drenażu limfatycznego:

"Aż nieprawdopodobne, że w pół godziny obrzęk zmniejszył się w podobnym stopniu, jak po przespanej nocy"

Od kilkunastu lat zmagam się z limfatycznym obrzękiem stóp i kostek. Obrzęki zaczęły się powiększać i nie zmniejszały się nawet po nocy, a uciskowe podkolanówki przestały spełniać swoją funkcję w takim stopniu jak wcześniej. Wtedy zaczęłam szukać w Internecie specjalistycznej poradni lub zabiegów, które pomogłyby mi zmniejszyć obrzęk. Tak trafiłam na stronę internetową Pana Piotra Zadrożnego. Wcale nie byłam przekonana, że drenaż limfatyczny może być skuteczny i nigdy wcześniej nie stosowałam tej metody, ale postanowiłam spróbować. Po pierwszym masażu efekt był zdecydowanie widoczny. Aż nieprawdopodobne, że w pół godziny obrzęk zmniejszył się w podobnym stopniu, jak po przespanej nocy. Po czwartym masażu miałam zaplanowany dłuższy wyjazd i wtedy Pan Piotr zaproponował kinesiotaping, który jego zdaniem przedłużyłby efekt drenaży limfatycznych. Sama nigdy bym się na to nie zdecydowała, bo nie mogłam sobie wyobrazić jak naklejony plaster może pomóc w obrzękach, ale zaufałam specjaliście. Pomysł z kinesiotapingiem okazał się znakomity. Po trzecim dniu noszenia plastrów obrzęki zeszły całkowicie. Choć metoda ta nie usunęła problemu na stałe, to i tak jej działanie jest dla mnie zadziwiające.

Równie dużym zaskoczeniem była dla mnie osoba Pana Piotra. Zgadza się wszystko, co można przeczytać w komentarzach na jego stronie internetowej, że jest bardzo profesjonalny, taktowny, sympatyczny, ale zaskoczyło mnie jego podejście do swojej pracy, którą rzeczywiście traktuje jak misję pomagania innym i jak powołanie życiowe. To nie jest tylko dobry masażysta, to jest człowiek, który chce jak najlepiej pomóc innym poprzez swoją staranną i profesjonalną pracę. Zawsze przyjemnie spotkać takich ludzi.

s. Edyta Kołtan,Opinia do drenażu limfatycznego:

"Wyniki przeszły moje najśmielsze oczekiwania"

Moje odczucia podczas i po masażu były bardzo pozytywne.
Ponieważ nigdy wcześniej nie poddawałam się masażowi, nie wiedziałam, czego się spodziewać i jaka będzie moja reakcja. Muszę powiedzieć, że wyniki przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Efekt był widoczny zaraz po pierwszym masażu - drenażu limfatycznym nóg.
Moje spuchnięte i obolałe nogi zniknęły. Po zabiegu mogłam bez zupełnych kłopotów założyć uciskowe rajstopy, a stopy spokojnie zmieściły się w butach.
W wyniku kolejnych masaży efekt ten został utrwalony - moje nogi są bardzo szczęśliwe:-)
Spotkałam się z dużym profesjonalizmem, kompetencją i delikatnością i, co dla mnie jest bardzo istotne, pełną komunikatywnością.
Polecam wszystkim potrzebującym leczniczego masażu Pana Piotra Zadrożnego. Warto wydać pieniądze i poświęcić czas. Zwracają się w dwójnasób.

Justyna Paszkielewicz,Opinia do drenażu limfatycznego:

"Pozbyłam się długotrwałego obrzęku nóg"

Dzięki zabiegom drenażu limfatycznego w gabinecie Pana Piotra pozbyłam się długotrwałego obrzęku nóg. Skorzystałam z pakietu 10 masaży, efekt pojawił się już po drugim. Natomiast cała seria pozwoliła utrzymać długotrwały efekt. Teraz moje nogi są szczuplejsze, lżejsze, a dodatkowo skóra cudownie się wygładziła.

Polecam serdecznie usługi Pana Piotra.

Pozdrawiam i dziękuję.

NinaOpinia do drenażu limfatycznego:

"Obrzęk się wycofał"

Po 7 latach od wycięcia węzłów chłonnych pojawił się u mnie obrzęk ręki, trafiłam do Pana Piotra Zadrożnego korzystając z informacji i opinii znalezionych w internecie i się nie zawiodłam. Drenaż limfatyczny wykonany przez Pana Piotra sprawił, że obrzęk się wycofał, spotkaliśmy się 4 razy. Drenaż limfatyczny to bardzo specyficzny rodzaj masażu, a Pan Piotr wie co robi i robi to dobrze.

Małgorzata BarbrichOpinia do drenażu limfatycznego:

"Żadne maści i lekarstwa nie skutkowały"

Jestem bardzo wdzięczna za skuteczne masaże Pana Piotra. Od dwóch lat usiłowałam pozbyć się dużych obrzęków stóp i kostek u nóg. Żadne maści i lekarstwa np. venoruton 500, venol itp. nie skutkowały, już po pięciu masażach obrzęki zniknęły. Co prawda obrzęki te wracają, ale w małym stopniu- trzeba co pewien czas ponowić masaże limfatyczne. Z całym sercem polecam.

Maria Michalska, Wrocław