>> więcej opinii
MASAŻE LECZNICZE MASAŻE RELAKSACYJNE NA PREZENT

Masaż VIP

Masaż VIP jest połączeniem dwóch najbardziej odprężających masaży: masażu relaksacyjnego całego ciała z masażem gorącymi kamieniami pleców. Dzięki temu połączeniu możesz przekonać się o niesamowicie relaksującym działaniu dwóch rodzajów masaży jednocześnie. Dodatkowo, aby masaż ten był jeszcze bardziej przyjemny, wykonywany jest on gorącymi oliwami. Korzystając z jednego masażu zyskujesz więc potrójnie.

Masaż VIP likwiduje skutki stresu, odpręża ciało, rozluźnia spięte mięśnie, przywraca spokój i harmonię organizmu.

Zmniejsza napięcie mięśniowo - nerwowe i psychiczne spowodowane stresem, ciężką pracą, życiem w ciągłym biegu i napięciu. Poprawia krążenie i ciśnienie krwi, a także przywraca prawidłowy rytm serca. Dzięki użyciu gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury daje on efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia. Masaż VIP przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu. Działa on bardzo kojąco na zmysły, reguluje strefę emocjonalną, poprawia pracę narządów wewnętrznych, pobudza mikrokrążenie krwi, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności.

Masaż ten jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób żyjących w stresie, zdenerwowaniu i ciągłym pośpiechu jak i dla osób, które cierpią na bóle kręgosłupa.

Czas
trwania
Cena za masaż
pojedynczy
Cena za serię
10 masaży
60 minut 170 zł 1200 zł

>> Zarezerwuj teraz dla siebie masaż <<