>> więcej opinii
MASAŻE LECZNICZE MASAŻE RELAKSACYJNE NA PREZENT

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Bazalt to ciemna zastygła lawa wulkaniczna, która bardzo dobrze utrzymuje ciepło, ale też łatwo oddaje je ciału. Różnej wielkości kamienie przystosowane są do masażu odpowiednich części ciała. Kamienie bazaltowe podgrzewane są w specjalnie do tego przeznaczonych podgrzewaczach, a następnie używane odpowiednio podczas masażu.

Daje to efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia. Redukuje stres, zmęczenie, zmniejsza napięcia mięśniowe, korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu. Działa on bardzo kojąco na zmysły, reguluje strefę emocjonalną, poprawia pracę narządów wewnętrznych, pobudza mikrokrążenie krwi, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności.

Mój masaż gorącymi kamieniami to - jak mówi sama nazwa - przede wszystkim bardzo przyjemny MASAŻ kamieniami, a nie tylko układanie ich na ciele, co jest znacznie mniej przyjemne, a co niestety często można spotkać w innych salonach.

Oprócz masażu samymi kamieniami, zabieg ten łączy też w sobie elementy ręcznego masażu relaksacyjnego. Każdą część ciała przed właściwym masażem kamieniami przygotowuję i rozgrzewam krótkim masażem relaksacyjnym. Zmniejsza to różnicę temperatur pomiędzy ciałem, a kamieniami, co niweluje zbyt mocne odczucie ciepła. Do tego, takie połączenie sprawia, że masaż jest znacznie przyjemniejszy i o wiele ciekawszy w odbiorze.

Masaż gorącymi kamieniami wykonuję na najnowszym sprzęcie firmy Habys - lidera rynku krajowego w produkcji sprzętu do masażu i rehabilitacji.

Mój podgrzewacz do kamieni posiada elektroniczny programator temperatury, co pozwala zawsze dobrać odpowiednią i stałą temperaturę, z dokładnoœcią do 1 stopnia Celsjusza, bez ryzyka poparzenia (niektóre podgrzewacze mają ręcznie ustawianą temperaturę pokrętłem tzw. "na oko", bez informacji, jaka jest rzeczywista temperatura kamieni).

Czas
trwania
Cena za masaż
pojedynczy
Cena za serię
10 masaży
60 minut 110 zł 995 zł
90 minut 150 zł 1200 zł

>> Zarezerwuj teraz dla siebie masaż <<


----------   Opinie Klientów   ----------


więcej opinii klientów >>